Členství a ocenění

V roce 2013, 2015 a 2016 získala Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o. prestižní ocenění Právnická firma roku v Kategorii Duševní vlastnictví.

Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o. byla v soutěži Právnická firma roku 2017 vyhlášena jako velmi doporučovaná kancelář v kategorii Duševní vlastnictví.

JUDr. Tomáš Dobřichovský, Ph.D. získal titul Právník roku 2016 v kategorii Duševní vlastnictví

Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o. získala titul Právnická firma roku 2016 v kategorii Duševní vlastnictví.

Právní firma roku 2016

Advokátní kancelář Kříž a partneři s.r.o. je od září 2014 členem Asociace pro veřejné zakázky, která sdružuje zadavatele veřejných zakázek, zájemce a uchazeče o veřejné zakázky a poradce v oblasti veřejných zakázek, příp. jiné subjekty, které mají vztah k veřejným zakázkám.

Asociace pro veřejné zakázky

Advokátní kancelář Kříž a partneři s.r.o. byla v rámci soutěže Právnická firma roku 2014 vyhlášena jako jedna z velmi doporučovaných kanceláří pro kategorii práva duševního vlastnictví.

Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o. získala titul Právnická firma roku 2015 v kategorii duševní vlastnictví.

Právní firma roku 2015

Advokátní kancelář Kříž a partneři s.r.o. byla označena ve výsledcích soutěže Právnická firma roku 2011 za velmi doporučovanou advokátní kancelář v oblasti duševního vlastnictví.

Advokátní kancelář Kříž a partneři s.r.o. je od října 2008 členem International Practice Group – mezinárodní skupiny sdružující kolem 80 advokátních kanceláří a daňových poradců.